Czcionka:

  • Czcionka mała Czcionka duża
  • Kontrast:

    Zmień kontrast

SĄD REJONOWY dla m. st. Warszawy

X Wydział ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych

NUMER
SYGNATURA
UPADŁY
1.
GUp 226/06
Warszawskie Przedsiębiorstwo Budowlano - Montażowe "ŚRÓDMIEŚCIE" Przedsiębiorstwo Państwowe
2.
GUp 32/09
Perfect Line S.A.
3.
GUp 69/09
Aksa Polska sp. z o.o.
4.
GUp 71/09
Micro Center Poland sp. z o.o.
5.
GUp 2/10
Krajowa Agencja Handlowa Społem sp. z o.o.
6.
GUp 43/10
Drimex-Bud S.A. z siedzibą w Warszawie
7.
GUp 51/10
Berde Trade sp. z o.o. (wcześniej FURNITTIA sp. z o.o.) w Warszawie
8.
GUp 94/10
ARTIM - Wydawnictwo i Promocja sp. z o.o.
9.
GUp 4/11
EDBUD Spółka Akcyjna w Warszawie
10.
GUp 27/11
AKASHIA EVENTS sp. z o.o. [KRS 0000260406]
11.
GUp 29/11
Fraud Victim sp. z o.o. w Warszawie
12.
GUp 61/11
NERO - DEVELOPMENT Sp. z o.o.
13.
GUp 81/11
POLMYCEL Sp.z o.o.
14.
GUp 86/11
Mazowiecka Wytwórnia Wódek i Drożdży "POLMOS" S.A
15.
GUp 90/11
DT-4 S.A.
16.
GUp 4/12
Costume Sp. z o.o.
17.
GUp 5/12
City Play sp.z o.o.
18.
GUp 11/12
Mirare Sp.zo.o KRS 0000266779
19.
GUp 13/12
LUMENA S.A.
20.
GUp 28/12
Terramost sp. z o.o. w Warszawie Nr KRS: 308817
21.
GUp 29/12
Club Spa sp. z o.o.
22.
GUp 38/12
C.H. CARGO sp. z o.o.
23.
GUp 40/12
LILLA PIU ARTE sp.z o.o. w Warszawie
24.
GUp 41/12
R & D sp. z o.o. (KRS: 0000071979)
25.
GUp 43/12
BBPT S.A.(dawniej TRIADA S.A.)
26.
GUp 46/12
Betterware Poland Limited z siedzibą w Birmingham, wielka Brytania
27.
GUp 50/12
Przedsiębiorstwo Budowlano - Inżynieryjne "BISS" Sp.z o.o.
28.
GUp 64/12
SWORD MEDIA Sp.zo.o
29.
GUp 83/12
Przedsiębiorstwo Budowlane WID-BAS Sp. z o. o. Spółka Komandytowa [KRS: 0000372691]
30.
GUp 91/12
MEDIA COM S.A.
31.
GUp 96/12
Józefosław Projekt sp. z o.o. KRS 0000230315
32.
GUp 102/12
PHU DEK BUD L GALANTY Z JAŃCZUK A STEFAŃSKI SPÓŁKA JAWNA (KRS: 0000143409)
33.
GUp 103/12
SERVICE-PHARMA S.A. z siedzibą w Warszawie.
34.
GUp 105/12
Lifetech sp. z o.o.
35.
GUp 108/12
NETBUD Sp.z o.o. w Warszawie
36.
GUp 110/12
SANAWIA S.A. w Warszawie
37.
GUp 111/12
CTM POLSKA SP. Z O. O. (KRS: 0000191650)
38.
GUp 115/12
Peterbud sp. z o.o.
39.
GUp 123/12
Promotors sp. z o.o.
40.
GUp 127/12
Metebo Sport Sp.zo.o. ul. Czumy 2/22 01-355 Warszawa
41.
GUp 131/12
Adriatyk sp. z o.o.
42.
GUp 3/13
Sławomir Grzegorz Jankowski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą SAWEX Sławomir Jankowski
43.
GUp 13/13
WELAND Sp. z.o.o.
44.
GUp 14/13
PB Group - Premium Beverages Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie
45.
GUp 17/13
SRB Polska Sp. z o.o.
46.
GUp 21/13
POLCOURT S.A. w warszawie [KRS: 0000289547]
47.
GUp 22/13
WEBTEL Sp.z o.o.
48.
GUp 23/13
HORT Sp.z o.o.
49.
GUp 25/13
Polskie Nagrania sp. z o.o.
50.
GUp 27/13
Pleneria sp. z o.o. spółka komandytowa
51.
GUp 28/13
Sky Club sp. z o.o.
52.
GUp 35/13
HOLMA Sp. zo.o.
53.
GUp 40/13
ATECH Sp.zo.o z siedzibą w Warszawie KRS 0000190423
54.
GUp 42/13
HRO Center Sp.z o.o.
55.
GUp 43/13
GRONEX SP. Z O.O. Wał Zawadowski 135 A 02-986 Warszawa
56.
GUp 50/13
Beverly Hills Video Sp. z.o.o.
57.
GUp 54/13
AMR Group sp. z o.o. w Łodzi
58.
GUp 60/13
BATAVIA Sp.z o.o.
59.
GUp 63/13
Grzegorz Mularczyk prowadzący działalność gospodarczą pod nazwa "Tajfun" w Pruszkowie
60.
GUp 64/13
E-Venturia sp. z o.o.
61.
GUp 71/13
Jerzy Siemiatycki - prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Jerzy Siemiatycki " GEORGE-POL"
62.
GUp 72/13
Elżbieta Wanda Siemiatycka - prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Elżbieta Siemiatycka "ELIZABET"
63.
GUp 81/13
IGAMI Sp.z o.o. w Dziekanowie Nowym
64.
GUp 82/13
EXPAP sp. z o.o.
65.
GUp 83/13
Richter Med S.A.
66.
GUp 85/13
Piotr Pasik prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Computex Piotr Pasik w Izabelinie
67.
GUp 86/13
Alpine Bau GmbH A-1 Sp.j.
68.
GUp 95/13
METRO SERVICE S.A.
69.
GUp 96/13
ICE CAPITAL SP Z O O (KRS: 0000341838, NIP: 9512297019, REGON: 142122718)
70.
GUp 100/13
Rafał Kozłowski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą F.H. Makpol Rafał Kozłowski w Warszawie
71.
GUp 103/13
"VIP Auto" Sp. z.o.o.
72.
GUp 3/14
Prohome sp. z o.o.
73.
GUp 4/14
Adam Trzewik prowadzący działalność gospodarcza pod nazwą "Gronex" Adam Trzewik
74.
GUp 5/14
DELIGO Sp.z o.o.
75.
GUp 6/14
SACK INVENT TRADING Sp.zo.o (KRS 0000164578)
76.
GUp 7/14
POTOMAC Sp. z o.o.
77.
GUp 18/14
Maciej Kowalczyk (osoba fizyczna nie prowadząca działalności gospodarczej)
78.
GUp 21/14
Optokon Polska Sp.zo.o (KRS 0000086795)
79.
GUp 27/14
MWM INVEST sp. z o.o.
80.
GUp 36/14
Biologique Recherche Polska Sp.z o.o. w Warszawie
81.
GUp 37/14
Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego "MAXON" Sp.zo.o (KRS 0000330822)
82.
GUp 39/14
Investment Group sp. z o.o. w Warszawie
83.
GUp 41/14
Firefly Creation Sp.zo.o (KRS 0000395038)
84.
GUp 43/14
TBT Budownictwo Sp.z o.o.
85.
GUp 44/14
Robert Wcześniak prowadzący działalność gospodarczą pod firmą "ROBERT" Produkcja i Handel Mebli Robert Wcześniak
86.
GUp 45/14
"Radość" sp. z o.o. KRS: 0000174658
87.
GUp 50/14
Sophia Berea Sp.zo.o (KRS 0000435316)
88.
GUp 56/14
"Credos Księgowi" Sp.zo.o KRS 0000267164
89.
GUp 59/14
Les jeunes Artistes sp. z o.o.
90.
GUp 61/14
Atmosfera sp. z o.o. sp.k. w Warszawie
91.
GUp 74/14
Unicom Sp.zo.o KRS 0000187944
92.
GUp 77/14
OINPHARMA sp. z o.o.
93.
GUp 84/14
DERIVIA SP. zo.o. Dawniej Prowokator Efekt Sp. z.o.o.
94.
GUp 108/14
PM Technologies sp. z o.o.
95.
GUp 109/14
Ivalis Polska Sp.zo.o z siedzibą w Warszawie (KRS 0000349767)
96.
GUp 111/14
Holding Budowlany MGB S.A. w Warszawie KRS: 0000386338
97.
GUp 112/14
AMEDS Centrum sp. z o.o. z siedzibą w Grodzisku Mazowieckim
98.
GUp 115/14
A. Izban P.Kopcza sp.j.
99.
GUp 117/14
Euroglas PL sp. z o.o. w likwidacji
100.
GUp 35/15
Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Sp. z o.o.
101.
GUp 49/15
Romines sp. z o.o. w Warszawie
102.
GUp 53/15
COLUMBUS POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie
103.
GUp 55/15
Spółdzielnia Robót Budowlano-Drogowych w Tłuszczu w likwidacji
104.
GUp 57/15
LOGITEL Sp. z o.o.
105.
GUp 64/15
REA sp. z o.o. w Warszawie
106.
GUp 65/15
AQUA Warszawa Sp. z o.o.
107.
GUp 70/15
EMCO Sp.z o.o.
108.
GUp 71/15
HABE POLSKA Sp. z o.o.
109.
GUp 74/15
Monika Deres prowadząca działalność gospodarczą pod firmą CARGOBUS Monika Deres w Prażmowie
110.
GUp 75/15
Kiełczyński Artur prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Speedbird Artur Kiełczyński
111.
GUp 78/15
Al-Bud sp. z o.o. w Wołominie
112.
GUp 84/15
Blomquist Transport Sp. z.o.o.
113.
GUp 87/15
Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo - Kredytowa w Wołominie
114.
GUp 93/15
Waldemar Dzionek Dom Handlowy VALDI
115.
GUp 98/15
Jerzy Buczkowski
116.
GUp 107/15
Vittoria Retail sp. z o. o.
117.
GUp 110/15
Łukasz Szeromski
118.
GUp 126/15
Dariusz Czesław Fiuk prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą "Kancelaria Mediacyjno-Negocjacyjna Dariusz Czesław Fiuk"
119.
GUp 130/15
Kobus Sp. z.o.o.
120.
GUp 133/15
Kloss Rafał
121.
GUp 134/15
Xylium Sp. z o.o. z siedzibą w Raszynie ul. Żwirowa 63 05-090 Raszyn
122.
GUp 141/15
Justyna Gorce - Bałut
123.
GUp 142/15
Nicolas Gorce - Bałut
124.
GUp 150/15
Wojciech Szeremeta
125.
GUp 152/15
Mariusz Pych
126.
GUp 162/15
Borcuch Renata
127.
GUp 163/15
Ramatti S.A.
128.
GUp 164/15
Retail Consulting Spółki Akcyjnej z siedzibą w Warszawie
129.
GUp 165/15
KOBUS S.A.
130.
GUp 172/15
Feel The Chill sp. z o. o.
131.
GUp 175/15
ANDA Sp.zo.o (KRS 0000159621)
132.
GUp 180/15
Piotrowski Andrzej prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą " AMPOL".
133.
GUp 203/15
Wasilewski Wojciech
134.
GUp 205/15
SAZ SERVICES SP Z O O (KRS: 0000174655, NIP: 5252275118, REGON: 015546658)
135.
GUp 209/15
Grzegorz Antoszewski
136.
GUp 213/15
Magdalena Babińska
137.
GUp 214/15
Wrótny Paulina
138.
GUp 218/15
Romuald Wygryz
139.
GUp 224/15
Agata Ostrowska
140.
GUp 229/15
Zdzisława CHRUŚCIELEWSKA
141.
GUp 230/15
Alicja Zgadzaj
142.
GUp 231/15
Artur Zgadzaj
143.
GUp 232/15
Jarosław Borychowski
144.
GUp 243/15
Beata Kobus prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Paradise Beata Kobus
145.
GUp 248/15
Jolanta Anna Chalot
146.
GUp 249/15
Hanna Hołtyn i Stanisław Hołtyn (osoby fizyczne nie prowadzące działalności gospodarczej)
147.
GUp 254/15
Halsystem Sp.zo.o z siedzibą w Warszawie (KRS 0000027469)
148.
GUp 265/15
Przemysław Wydra (osoba fizyczna nie prowadząca działalności gospodarczej)
149.
GUp 271/15
RMC Fashion sp. z o.o.
150.
GUp 275/15
Copernic spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie
151.
GUp 279/15
Paweł Grzelka
152.
GUp 285/15
Klai Ewa
153.
GUp 286/15
Paweł Kiepuszewski
154.
GUp 290/15
Mistic Poland sp.z o.o.- KRS: 377088
155.
GUp 292/15
BusinessPoint Sp. z.o.o.
156.
GUp 300/15
Wanda Porycka
157.
GUp 301/15
Kinga Porycka - Górna
158.
GUp 309/15
Bożena Modras prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Bożena Modras Pracownia Tenki z siedzibą w Warszawie
159.
GUp 319/15
Przedsiębiorstwo Budowlano-Telekomunikacyjne MBT Sp.zo.o
160.
GUp 326/15
Dorota Maria Bernat-Czarnecka (osoba fizyczna nie prowadząca działalności gospodarczej)
161.
GUp 327/15
Jakub Tomaszewski
162.
GUp 328/15
G.G.Budownictwo sp. z o.o. w Warszawie
163.
GUp 333/15
Aleksandra Karolak
164.
GUp 349/15
Remigiusz Jastrzębski
165.
GUp 354/15
Roman Mazur
166.
GUp 358/15
France Automobiles I sp. z o.o.
167.
GUp 359/15
Marta Nowacka
168.
GUp 368/15
Red White Wine & Service Sp.zo.o Sp.k (KRS 0000365222)
169.
GUp 374/15
HOUZE sp. z o.o. w Warszawie
170.
GUp 376/15
Urszula Kosicka (osoba fizyczna nie prowadząca działalności gospodarczej)
171.
GUp 380/15
Elżbieta Kuśmider
172.
GUp 381/15
Damax sp. z o.o.
173.
GUp 393/15
Piotr Mroczek
174.
GUp 399/15
Tomasz Kuna (osoba fizyczna nie prowadząca działalności gospodarczej)
175.
GUp 405/15
Katarzyna Karolina Pazio
176.
GUp 415/15
Ryszard Wójcicki
177.
GUp 416/15
Dorota Karpińska
178.
GUp 431/15
Maria Wójtowicz
179.
GUp 439/15
Robert Ogrzewalski
180.
GUp 447/15
Anna Ewa Rucińska (osoba fizyczna nie prowadząca działalności gospodarczej)
181.
GUp 455/15
Dariusz Wiśniewski
182.
GUp 458/15
Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej Ognisko "Muranów" w likwidacji
183.
GUp 459/15
Dziewońska Malgorzata
184.
GUp 460/15
Dziewoński Piotr
185.
GUp 467/15
Krystyna Mazurkiewicz
186.
GUp 476/15
Dorota Agata Głowala
187.
GUp 496/15
Radosław Kamiński (osoba fizyczna nie prowadząca działalności gospodarczej)
188.
GUp 499/15
Farmos sp. z o.o.
189.
GUp 500/15
Gadros sp. z o.o.
190.
GUp 513/15
Damian Zakrzewski
191.
GUp 514/15
Anna Zakrzewska
192.
GUp 523/15
DARAS Sp. z o.o.
193.
GUp 537/15
Agnieszka Katarzyna Paduch
194.
GUp 542/15
Ewa Alicja Lubaczewska
195.
GUp 554/15
Powierza Fashion Company
196.
GUp 588/15
Patrycja Szumska (osoba fizyczna nie prowadząca działalności gospodarczej)
197.
GUp 599/15
Galilaeus Poland Sp.zo.o (KRS 0000351515)
198.
GUp 617/15
Marzena Agnieszka Tomaszewska
199.
GUp 623/15
Zaleski Robert
200.
GUp 632/15
Henryka Chrzczanowicz
201.
GUp 633/15
Ćwil Daniel
202.
GUp 639/15
Emilia Witecka (osoba fizyczna nie prowadząca działalności gospodarczej)
203.
GUp 647/15
Krzysztof Stolarczyk prowadz. dział. gosp. Vb - Truck Polska Krzysztof Stolarczyk
204.
GUp 12/16
Ewa Duraszyńska
205.
GUp 30/16
Irena Kotulska
206.
GUp 40/16
Cezex Sp. z o.o.
207.
GUp 56/16
Paweł Kacpura (osoba fizyczna nie prowadząca działalności gospodarczej)
208.
GUp 79/16
Jacek Sanderski
209.
GUp 84/16
SOFRECOM POLSKA SP Z O O [ W LIKWIDACJI ] (KRS: 0000011610, NIP: 5213137458, REGON: 017204910)
210.
GUp 90/16
Krystyna Węgrzynowicz (osoba fizyczna nie prowadząca działalności gospodarczej)
211.
GUp 92/16
Jacek Żelezik
212.
GUp 137/16
Ewa Tchórzewska (osoba fizyczna nie prowadząca działalności gospodarczej)
213.
GUp 149/16
Wiak sp. z o.o. Ul. Jana Kazimierza 1/29 01-248 Warszawa
214.
GUp 154/16
Elżbieta Stefania Szczepkowska
215.
GUp 161/16
Zbigniew Zalega
216.
GUp 166/16
Irena Skorupska
217.
GUp 178/16
Chajdacka Monika
218.
GUp 193/16
POLAN Spółdzielnia Pracy
219.
GUp 200/16
ASO FIAT Tadeusz Jankowski
220.
GUp 212/16
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO BUDOWLANE CORNER SP Z O O (KRS: 0000091895, NIP: 1230950496, REGON: 017428578)
221.
GUp 213/16
AUTO KAZMARK sp. z o.o. ul. Białobrzeska 13A/1 02-370 Warszawa
222.
GUp 226/16
Panamed Sp. z o.o. z siedzibą w Markach
223.
GUp 250/16
Finanse KP Sp. z o.o. w Warszawie
224.
GUp 278/16
Flyjet sp. z o.o.
225.
GUp 302/16
Piotr Kostrzewski
226.
GUp 315/16
Ewa Wróblewska
227.
GUp 316/16
Ewa Stańczyk
228.
GUp 344/16
Michał Bogusławski
229.
GUp 349/16
Zawistowski Jan
230.
GUp 368/16
Krzos Piotr prowadzący działalność gospodarczą Springer w Warszawie
231.
GUp 421/16
"Suntex 2001" Sp. z o. o. w Warszawie
232.
GUp 479/16
Anna Matejkowska
233.
GUp 497/16
Tadeusz Wrona
234.
GUp 502/16
Grażyna Kalisz
235.
GUp 548/16
Twins Sp. z o.o.
236.
GUp 591/16
Eurokotra Sp. z o.o. w Warszawie
237.
GUp 684/16
Agnieszka Grzelewska
238.
GUp 724/16
Edyta Źródłowska
239.
GUp 761/16
AZTAR Sp. z o.o.
240.
GUp 779/16
Sparrow 4 sp. z o.o. ul. Pod Fortem 15A 31-302 Kraków
241.
GUp 835/16
Bank Spółdzielczy w Nadarzynie
242.
GUp 103/17
Hello Warsaw sp.z o.o.
243.
GUp 292/17
Globe sp. z o.o. w Warszawie
244.
GUp 398/17
Janusz Kornacki
245.
GUp 512/17
PROPERTY SERVICE SP. z o.o.(poprzednio City Service Grupa Techniczna Sp. z o.o.)
246.
GUp 555/17
APM PROJECT SP. Z O.O.
247.
GUp 570/17
FORKLIFT SP.Z O.O.
248.
GUp 590/17
GRA-BUD Sp. z o.o. Sp. K.
249.
GUp 228/18
Premium Food & More SP. z o.o.
250.
GUp 663/18
KARGON Sp. z. o. o. Sp. k.
251.
U 21/06
Arena.pl S.A.

Informacje zawarte na przedmiotowej stronie www nie zastępują i nie są równoznaczne z obwieszczeniami i ogłoszeniami w rozumieniu przepisów ustawy prawo upadłościowe i naprawcze