Czcionka:

  • Czcionka mała Czcionka duża
  • Kontrast:

    Zmień kontrast

SĄD REJONOWY dla m. st. Warszawy

X Wydział ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych

NUMER
SYGNATURA
UPADŁY
1.
GUp 17/09
D & I Recruitment Sp.zo.o
2.
GUp 32/09
Perfect Line S.A.
3.
GUp 69/09
Aksa Polska sp. z o.o.
4.
GUp 2/10
Krajowa Agencja Handlowa Społem sp. z o.o.
5.
GUp 51/10
Berde Trade sp. z o.o. (wcześniej FURNITTIA sp. z o.o.) w Warszawie
6.
GUp 65/10
SNN POLIGRAFIA Sp.zo.o
7.
GUp 84/10
CDC Sp.z o.o.
8.
GUp 85/10
MANAGEMENT & CONSULTING GROUP Sp. o.o.
9.
GUp 2/11
Salt Innovation Sp.z o.o.
10.
GUp 4/11
EDBUD Spółka Akcyjna w Warszawie
11.
GUp 5/11
Hotel System Sobieskiego sp. z o.o.
12.
GUp 28/11
AMAR S.A. w Warszawie
13.
GUp 29/11
Fraud Victim sp. z o.o. w Warszawie
14.
GUp 79/11
ZERMATT Sp.z o.o.
15.
GUp 86/11
Mazowiecka Wytwórnia Wódek i Drożdży "POLMOS" S.A
16.
GUp 1/12
GaPa Fashion sp. z o.o.
17.
GUp 5/12
City Play sp.z o.o.
18.
GUp 8/12
IW - BUD SP. Z o.o.
19.
GUp 11/12
Mirare Sp.zo.o KRS 0000266779
20.
GUp 21/12
Villa Czerska sp. z o.o.
21.
GUp 25/12
BAJTEL SP Z O O (KRS: 0000253328)
22.
GUp 40/12
LILLA PIU ARTE sp.z o.o. w Warszawie
23.
GUp 41/12
R & D sp. z o.o. (KRS: 0000071979)
24.
GUp 43/12
BBPT S.A.(dawniej TRIADA S.A.)
25.
GUp 46/12
Betterware Poland Limited z siedzibą w Birmingham, wielka Brytania
26.
GUp 48/12
Jobi-Polska Sp. z.o.o.
27.
GUp 50/12
Przedsiębiorstwo Budowlano - Inżynieryjne "BISS" Sp.z o.o.
28.
GUp 81/12
Marlena Gościewska
29.
GUp 83/12
Przedsiębiorstwo Budowlane WID-BAS Sp. z o. o. Spółka Komandytowa [KRS: 0000372691]
30.
GUp 89/12
GRUPA PINO Sp. z o.o.
31.
GUp 99/12
TEREMA sp. z o.o.
32.
GUp 102/12
PHU DEK BUD L GALANTY Z JAŃCZUK A STEFAŃSKI SPÓŁKA JAWNA (KRS: 0000143409)
33.
GUp 103/12
SERVICE-PHARMA S.A. z siedzibą w Warszawie.
34.
GUp 108/12
NETBUD Sp.z o.o. w Warszawie
35.
GUp 3/13
Sławomir Grzegorz Jankowski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą SAWEX Sławomir Jankowski
36.
GUp 4/13
Apteka Medyczna Sp z o.o.
37.
GUp 13/13
WELAND Sp. z.o.o.
38.
GUp 14/13
PB Group - Premium Beverages Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie
39.
GUp 15/13
Drewno Ogrodowe - Gardenholz Sp. z o.o.
40.
GUp 17/13
SRB Polska Sp. z o.o.
41.
GUp 23/13
HORT Sp.z o.o.
42.
GUp 24/13
POLSKA KOMPANIA TRANSPORTOWA S.A.
43.
GUp 27/13
Pleneria sp. z o.o. spółka komandytowa
44.
GUp 34/13
APARTAMENTY ROZEWIE SP. Z O.O. SP.K.
45.
GUp 39/13
BIOENEKO sp. z o.o.
46.
GUp 40/13
ATECH Sp.zo.o z siedzibą w Warszawie KRS 0000190423
47.
GUp 42/13
HRO Center Sp.z o.o.
48.
GUp 49/13
FODA LOGISTIC Sp.zo.o (KRS 0000352135)
49.
GUp 50/13
Beverly Hills Video Sp. z.o.o.
50.
GUp 60/13
BATAVIA Sp.z o.o.
51.
GUp 64/13
E-Venturia sp. z o.o.
52.
GUp 65/13
EKIUM POLSKA sp. z o.o.
53.
GUp 68/13
MEW S.A.
54.
GUp 72/13
Elżbieta Wanda Siemiatycka - prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Elżbieta Siemiatycka "ELIZABET"
55.
GUp 80/13
Agnieszka Rausz-Maliszewska
56.
GUp 83/13
Richter Med S.A.
57.
GUp 84/13
Business Advisors Sp.zo.o (KRS 0000258355)
58.
GUp 98/13
PROFIT GROUP SP. Z O.O.
59.
GUp 103/13
"VIP Auto" Sp. z.o.o.
60.
GUp 3/14
Prohome sp. z o.o.
61.
GUp 4/14
Adam Trzewik prowadzący działalność gospodarcza pod nazwą "Gronex" Adam Trzewik
62.
GUp 6/14
SACK INVENT TRADING Sp.zo.o (KRS 0000164578)
63.
GUp 18/14
Maciej Kowalczyk (osoba fizyczna nie prowadząca działalności gospodarczej)
64.
GUp 22/14
POLWIN S.A. (KRS: 0000043896)
65.
GUp 27/14
MWM INVEST sp. z o.o.
66.
GUp 36/14
Biologique Recherche Polska Sp.z o.o. w Warszawie
67.
GUp 38/14
MARCAN Sp. z o.o.( KRS 0000136186)
68.
GUp 41/14
Firefly Creation Sp.zo.o (KRS 0000395038)
69.
GUp 51/14
Synopsis Limited sp. z o.o. Partners sp. k-a w Warszawie
70.
GUp 53/14
TECH FUND S A (KRS: 0000389321, NIP: 5252509674, REGON: 142980439)
71.
GUp 59/14
Les jeunes Artistes sp. z o.o.
72.
GUp 61/14
Atmosfera sp. z o.o. sp.k. w Warszawie
73.
GUp 67/14
Synopsis Limited Sp.zo.o z siedzibą w Warszawie (KRS 0000391351)
74.
GUp 74/14
Unicom Sp.zo.o KRS 0000187944
75.
GUp 77/14
OINPHARMA sp. z o.o.
76.
GUp 81/14
FINE sp. z o.o.
77.
GUp 84/14
DERIVIA SP. zo.o. Dawniej Prowokator Efekt Sp. z.o.o.
78.
GUp 97/14
White Star Development Poland Sp. z.o.o.
79.
GUp 107/14
Piotr Woźniak
80.
GUp 108/14
PM Technologies sp. z o.o.
81.
GUp 109/14
Ivalis Polska Sp.zo.o z siedzibą w Warszawie (KRS 0000349767)
82.
GUp 110/14
Żak Krzysztof
83.
GUp 111/14
Holding Budowlany MGB S.A. w Warszawie KRS: 0000386338
84.
GUp 117/14
Euroglas PL sp. z o.o. w likwidacji
85.
GUp 24/15
HAMMEL POLSKA Sp. z o.o. w Warszawie
86.
GUp 29/15
B.P. Print Sp. z o.o. w Warszawie
87.
GUp 36/15
Jędrzej Karasek /IX GU 57/12, IX GUp 18/12/
88.
GUp 40/15
SAWA MOKOTÓW Sp. zo.o. Sp.k.
89.
GUp 49/15
Romines sp. z o.o. w Warszawie
90.
GUp 55/15
Spółdzielnia Robót Budowlano-Drogowych w Tłuszczu w likwidacji
91.
GUp 64/15
REA sp. z o.o. w Warszawie
92.
GUp 70/15
EMCO Sp.z o.o.
93.
GUp 71/15
HABE POLSKA Sp. z o.o.
94.
GUp 73/15
ccp.pl Sp.z o.o.
95.
GUp 74/15
Monika Deres prowadząca działalność gospodarczą pod firmą CARGOBUS Monika Deres w Prażmowie
96.
GUp 76/15
Ilona Stelmach
97.
GUp 78/15
Al-Bud sp. z o.o. w Wołominie
98.
GUp 84/15
Blomquist Transport Sp. z.o.o.
99.
GUp 90/15
AGNIESZKA STAWIDA, (MAREK STAWIDA postępowanie umorzono)
100.
GUp 134/15
Xylium Sp. z o.o. z siedzibą w Raszynie ul. Żwirowa 63 05-090 Raszyn
101.
GUp 136/15
Aneta Kopiszka
102.
GUp 141/15
Justyna Gorce - Bałut
103.
GUp 142/15
Nicolas Gorce - Bałut
104.
GUp 151/15
MailAd Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie
105.
GUp 152/15
Mariusz Pych
106.
GUp 155/15
SPV Greenbet Sp. z o. o. spółka komandytowa w Warszawie
107.
GUp 159/15
Romuald Kozłowski
108.
GUp 160/15
PARTNERASM HR SP. Z O. O. (KRS: 0000228922, NIP: 5252475774, REGON: 140586081)
109.
GUp 163/15
Ramatti S.A.
110.
GUp 177/15
Izabela Jakóbczyk
111.
GUp 179/15
SELFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ KRS 0000108997, REGON 811067580, NIP 8521969015
112.
GUp 180/15
Piotrowski Andrzej prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą " AMPOL".
113.
GUp 188/15
Iwona Maria Uliczny
114.
GUp 195/15
Carson Holding S.A. z siedzibą w Warszawie
115.
GUp 205/15
SAZ SERVICES SP Z O O (KRS: 0000174655, NIP: 5252275118, REGON: 015546658)
116.
GUp 208/15
Marzena Urszula Moryto
117.
GUp 214/15
Wrótny Paulina
118.
GUp 232/15
Jarosław Borychowski
119.
GUp 249/15
Hanna Hołtyn i Stanisław Hołtyn (osoby fizyczne nie prowadzące działalności gospodarczej)
120.
GUp 254/15
Halsystem Sp.zo.o z siedzibą w Warszawie (KRS 0000027469)
121.
GUp 263/15
Karolina Kowalska
122.
GUp 265/15
Przemysław Wydra (osoba fizyczna nie prowadząca działalności gospodarczej)
123.
GUp 271/15
RMC Fashion sp. z o.o.
124.
GUp 286/15
Paweł Kiepuszewski
125.
GUp 292/15
BusinessPoint Sp. z.o.o.
126.
GUp 305/15
SPV Greenbet spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie
127.
GUp 307/15
Iwona Zakrzewska
128.
GUp 319/15
Przedsiębiorstwo Budowlano-Telekomunikacyjne MBT Sp.zo.o
129.
GUp 326/15
Dorota Maria Bernat-Czarnecka (osoba fizyczna nie prowadząca działalności gospodarczej)
130.
GUp 328/15
G.G.Budownictwo sp. z o.o. w Warszawie
131.
GUp 341/15
Robert Hutkowski
132.
GUp 359/15
Marta Nowacka
133.
GUp 363/15
Agnieszka Cieplińska
134.
GUp 368/15
Red White Wine & Service Sp.zo.o Sp.k (KRS 0000365222)
135.
GUp 373/15
Tolak Sp. z o.o.
136.
GUp 381/15
Damax sp. z o.o.
137.
GUp 384/15
Progres Investment S.A.
138.
GUp 386/15
ATLANTIC S A (KRS: 0000422971, NIP: 5211071293, REGON: 011613524)
139.
GUp 387/15
Marek Urbański, Bożenna Urbańska
140.
GUp 388/15
Bożenna Urbańska
141.
GUp 390/15
Mirosław Bron
142.
GUp 405/15
Katarzyna Karolina Pazio
143.
GUp 408/15
VARION SP Z O O (KRS: 0000333721, NIP: 9512289095, REGON: 141948920)
144.
GUp 412/15
Kilińska Monika
145.
GUp 440/15
Aleksandra Ożarowska, Paweł Ożarowski
146.
GUp 441/15
Paweł Ożarowski
147.
GUp 451/15
Piotr Palej
148.
GUp 455/15
Dariusz Wiśniewski
149.
GUp 486/15
Pusz-Bocheńska Karolina
150.
GUp 487/15
Remigiusz Kobierski
151.
GUp 492/15
DA-REMI sp. z o.o.
152.
GUp 493/15
Monika Kotecka
153.
GUp 495/15
Tomasz Kubiak
154.
GUp 520/15
Tarna Sp. z.o.o.
155.
GUp 522/15
Katarzyna Hawryluk
156.
GUp 530/15
Eichler Aneta
157.
GUp 550/15
Marcin Kopczyński
158.
GUp 555/15
Zofiia Gertruda Majchrzak
159.
GUp 572/15
T-MAM Sp. z o.o. Sp. k-A
160.
GUp 579/15
Włodarczyk Joanna
161.
GUp 580/15
Anna Rogowska
162.
GUp 598/15
"T-MAM" spółka z z ograniczoną odpowiedzialnością I spółka komandytowo-akcyjna w Warszawie
163.
GUp 605/15
Karolina Maria Tempska
164.
GUp 607/15
O.T.E.C Sp. z.o.o.
165.
GUp 632/15
Henryka Chrzczanowicz
166.
GUp 8/16
Longina Domańska
167.
GUp 15/16
Kobus Dariusz
168.
GUp 27/16
Przejczowska Adriana
169.
GUp 37/16
Elterix S.A.
170.
GUp 134/16
Centrum Dobra Sp. z.o.o.
171.
GUp 141/16
Ryszard Ziółkowski
172.
GUp 145/16
Marek Jaworski
173.
GUp 146/16
Łukasz Karolak
174.
GUp 147/16
Paweł Stanisław Bietkowski
175.
GUp 151/16
Teresa Kupiszewska
176.
GUp 170/16
Kosela - Pałaszewska Teresa
177.
GUp 179/16
Czykier Mariusz
178.
GUp 180/16
Maciej Bartkiewicz
179.
GUp 184/16
Urszula Gabryjołek
180.
GUp 215/16
Marcin Cendrowicz
181.
GUp 226/16
Panamed Sp. z o.o. z siedzibą w Markach
182.
GUp 233/16
Janik Joanna
183.
GUp 250/16
Finanse KP Sp. z o.o. w Warszawie
184.
GUp 261/16
Piotr Małecki
185.
GUp 273/16
Biernacki Albert
186.
GUp 274/16
Biernacka Elżbieta
187.
GUp 278/16
Flyjet sp. z o.o.
188.
GUp 279/16
Tomasz Bohatyrowicz
189.
GUp 280/16
Agnieszka Kowalczyk
190.
GUp 296/16
Bronisława Maślanka
191.
GUp 316/16
Ewa Stańczyk
192.
GUp 318/16
Piotr Stańczyk
193.
GUp 344/16
Michał Bogusławski
194.
GUp 354/16
Małgorzata Łacic
195.
GUp 370/16
Katarzyna Adamkiewicz - Całka
196.
GUp 377/16
Małgorzata Makowska
197.
GUp 381/16
Urszula Prengowska
198.
GUp 390/16
Jolanta Mesjasz - Fedak
199.
GUp 397/16
Krzysztof Dziadosz
200.
GUp 398/16
Krzysztof Liwarski
201.
GUp 401/16
Dorota Liwarska
202.
GUp 402/16
Jagieła Beata
203.
GUp 445/16
Urszula Kułach
204.
GUp 446/16
Ciepliński Jacek
205.
GUp 450/16
HC Partycypacja sp. z o.o.
206.
GUp 451/16
Magdalena Brochacka proawadząca działąlność gospodarczą pod firmą "4D" Magdalena Brochacka
207.
GUp 477/16
Dariusz Rajca
208.
GUp 479/16
Anna Matejkowska
209.
GUp 497/16
Tadeusz Wrona
210.
GUp 516/16
Grażyna Błachnio
211.
GUp 531/16
Park Bronisze sp. z o.o.
212.
GUp 543/16
Joanna Miziuła
213.
GUp 548/16
Twins Sp. z o.o.
214.
GUp 575/16
Marianna Rowińska - Dassier
215.
GUp 582/16
Zbigniew Miszczuk
216.
GUp 595/16
Urszula Morawska
217.
GUp 624/16
Izabela Pałyska
218.
GUp 635/16
"Kobus" Sp. z o. o. w Kobyłce
219.
GUp 640/16
Kancelaria Finansowa PBK sp. z o.o.
220.
GUp 671/16
Company Center Sp. z o.o.
221.
GUp 689/16
Grażyna Pawłowska
222.
GUp 716/16
Danuta Szczypek
223.
GUp 758/16
Pilarska Monika
224.
GUp 759/16
Otowski Andrzej
225.
GUp 776/16
Marek Stawida
226.
GUp 824/16
Aleh Nalivaiko
227.
GUp 834/16
Professional Quality Education Sp. z o.o.
228.
GUp 27/17
Kowalczyk-Rajca Agnieszka
229.
GUp 111/17
Exim Trading sp zoo
230.
GUp 196/17
Bocheński Maciej
231.
GUp 221/17
Interbud Sp. z o.o.
232.
GUp 269/17
Andrzej Budzyński
233.
GUp 279/17
Grzegorz Skała
234.
GUp 293/17
Agnieszka Skała
235.
GUp 355/17
Skrochocki Antoni
236.
GUp 455/17
Dream Car Competition Sp. z o.o.

Informacje zawarte na przedmiotowej stronie www nie zastępują i nie są równoznaczne z obwieszczeniami i ogłoszeniami w rozumieniu przepisów ustawy prawo upadłościowe i naprawcze