Czcionka:

  • Czcionka mała Czcionka duża
  • Kontrast:

    Zmień kontrast

SĄD REJONOWY dla m. st. Warszawy

X Wydział ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych

NUMER
SYGNATURA
UPADŁY
1.
GUp 226/06
Warszawskie Przedsiębiorstwo Budowlano - Montażowe "ŚRÓDMIEŚCIE" Przedsiębiorstwo Państwowe
2.
GUp 2/10
Krajowa Agencja Handlowa Społem sp. z o.o.
3.
GUp 94/10
ARTIM - Wydawnictwo i Promocja sp. z o.o.
4.
GUp 4/11
EDBUD Spółka Akcyjna w Warszawie
5.
GUp 63/11
JASPED Sp.j. J.Izdebski, S.Ruciński z siedzibą w Książenicach
6.
GUp 90/11
DT-4 S.A.
7.
GUp 13/12
LUMENA S.A.
8.
GUp 31/12
SONTEX Sp. zo.o.
9.
GUp 75/12
PAŁACOWE ZACISZE. "NERO - DEVELOPMENT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI LIKWIDACYJNEJ. SPÓŁKA KOMANDYTOWA (KRS: 0000291692)
10.
GUp 87/12
Loyal Chemical Industrial sp. z o.o.
11.
GUp 103/12
SERVICE-PHARMA S.A. z siedzibą w Warszawie.
12.
GUp 108/12
NETBUD Sp.z o.o. w Warszawie
13.
GUp 3/13
Sławomir Grzegorz Jankowski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą SAWEX Sławomir Jankowski
14.
GUp 14/13
PB Group - Premium Beverages Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie
15.
GUp 49/13
FODA LOGISTIC Sp.zo.o (KRS 0000352135)
16.
GUp 50/13
Beverly Hills Video Sp. z.o.o.
17.
GUp 53/13
Piekut Development sp. z o.o.
18.
GUp 72/13
Elżbieta Wanda Siemiatycka - prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Elżbieta Siemiatycka "ELIZABET"
19.
GUp 78/13
"LD" SP. Z O. O. (KRS: 0000012405, NIP: 9291674698, REGON: 977909426)
20.
GUp 83/13
Richter Med S.A.
21.
GUp 95/13
METRO SERVICE S.A.
22.
GUp 98/13
PROFIT GROUP SP. Z O.O.
23.
GUp 99/13
Sankowski i Syn sp. z o.o. [KRS 0000161599]
24.
GUp 100/13
Rafał Kozłowski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą F.H. Makpol Rafał Kozłowski w Warszawie
25.
GUp 4/14
Adam Trzewik prowadzący działalność gospodarcza pod nazwą "Gronex" Adam Trzewik
26.
GUp 5/14
DELIGO Sp.z o.o.
27.
GUp 6/14
SACK INVENT TRADING Sp.zo.o (KRS 0000164578)
28.
GUp 11/14
"Mifam" S.A. w likwidacji z siedzibą w Milanówku
29.
GUp 31/14
VARIA-APD Sp. z o.o. w Warszawie [ KRS: 0000028156]
30.
GUp 35/14
Topmarket sp. z o.o.
31.
GUp 38/14
MARCAN Sp. z o.o.( KRS 0000136186)
32.
GUp 41/14
Firefly Creation Sp.zo.o (KRS 0000395038)
33.
GUp 64/14
Wiesław Sikorski
34.
GUp 74/14
Unicom Sp.zo.o KRS 0000187944
35.
GUp 77/14
OINPHARMA sp. z o.o.
36.
GUp 78/14
Zygmunt Szymaniak, Arkadiusz Szymaniak
37.
GUp 88/14
HYDROGEO POLSKA S A (KRS: 0000333505, NIP: 5222925474, REGON: 141934443)
38.
GUp 110/14
Żak Krzysztof
39.
GUp 118/14
Maciej Szajda prowadzący działalność gospodarczą PHP AGRA BEEF Maciej Roman Szajda (NIP:9511424935; REGON:140784295)
40.
GUp 42/15
FINANCIAL SUPORT DOMINIKA KOWALCZYK
41.
GUp 54/15
EURO-ZOO Sp. z o.o. z siedzibą w Markach
42.
GUp 69/15
Gazomontaż S.A. w Ząbkach
43.
GUp 75/15
Kiełczyński Artur prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Speedbird Artur Kiełczyński
44.
GUp 81/15
Arkadiusz Dzięcielewski
45.
GUp 94/15
Cezar 10 S.A. KRS 0000382457
46.
GUp 99/15
Autoforum S.A. w likwidacji z siedzibą w Warszawie
47.
GUp 100/15
Przedsiębiorstwo Handlowe "PASGALA" Wójtowscy sp.j. w likwidacji w upadłości likwidacyjnej
48.
GUp 145/15
Maciej WILEWSKI
49.
GUp 148/15
IMMO- INVEST Sp. z o.o.z siedzibą w Warszawie
50.
GUp 152/15
Mariusz Pych
51.
GUp 164/15
Retail Consulting Spółki Akcyjnej z siedzibą w Warszawie
52.
GUp 165/15
KOBUS S.A.
53.
GUp 167/15
Svetlana Prokopenko
54.
GUp 180/15
Piotrowski Andrzej prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą " AMPOL".
55.
GUp 209/15
Grzegorz Antoszewski
56.
GUp 214/15
Wrótny Paulina
57.
GUp 239/15
Irena Głowala
58.
GUp 240/15
Henryk Głowala
59.
GUp 244/15
Krystyna Fidler
60.
GUp 251/15
Andrzej KORNATOWSKI
61.
GUp 258/15
Halina Kumosa (osoba fizyczna nie prowadząca działalności gospodarczej)
62.
GUp 263/15
Karolina Kowalska
63.
GUp 285/15
Klai Ewa
64.
GUp 296/15
Fijałkowska Katarzyna
65.
GUp 306/15
Małgorzata Wróbel
66.
GUp 344/15
"Projekt Łucka" sp. z o.o. sp.k. w Warszawie
67.
GUp 352/15
Monika Broda
68.
GUp 381/15
Damax sp. z o.o.
69.
GUp 384/15
Progres Investment S.A.
70.
GUp 386/15
ATLANTIC S A (KRS: 0000422971, NIP: 5211071293, REGON: 011613524)
71.
GUp 388/15
Bożenna Urbańska
72.
GUp 400/15
Jarosław Godzina
73.
GUp 424/15
Edyta Jarzębska
74.
GUp 431/15
Maria Wójtowicz
75.
GUp 448/15
Jadwiga Czarnowska
76.
GUp 451/15
Piotr Palej
77.
GUp 459/15
Dziewońska Malgorzata
78.
GUp 467/15
Krystyna Mazurkiewicz
79.
GUp 489/15
Zakrzewska Anna
80.
GUp 513/15
Damian Zakrzewski
81.
GUp 514/15
Anna Zakrzewska
82.
GUp 520/15
Tarna Sp. z.o.o.
83.
GUp 521/15
Michał Flis (osoba fizyczna nie prowadząca działalności gospodarczej)
84.
GUp 531/15
Jolanta Dziubińska
85.
GUp 542/15
Ewa Alicja Lubaczewska
86.
GUp 548/15
Joanna Łuczyńska
87.
GUp 550/15
Marcin Kopczyński
88.
GUp 555/15
Zofiia Gertruda Majchrzak
89.
GUp 582/15
Paweł Lis
90.
GUp 591/15
Małgorzata Kępka
91.
GUp 611/15
Nuszkiewicz Jerzy
92.
GUp 649/15
Skrzeczyna Renata
93.
GUp 15/16
Kobus Dariusz
94.
GUp 23/16
Marek Pietura
95.
GUp 26/16
Jolanta Maria Moczulska
96.
GUp 27/16
Przejczowska Adriana
97.
GUp 68/16
Robert GRAFF
98.
GUp 88/16
Bartosz Izabela
99.
GUp 116/16
Renata KOT
100.
GUp 131/16
Małgorzata Łazarecka-Soroka
101.
GUp 135/16
Karol Liszewski
102.
GUp 142/16
Anna Pieróg
103.
GUp 145/16
Marek Jaworski
104.
GUp 146/16
Łukasz Karolak
105.
GUp 162/16
Renata Szymańska
106.
GUp 170/16
Kosela - Pałaszewska Teresa
107.
GUp 171/16
Izabela Maria Bieńko
108.
GUp 174/16
Katarzyna Hoffmann
109.
GUp 178/16
Chajdacka Monika
110.
GUp 180/16
Maciej Bartkiewicz
111.
GUp 206/16
Witold Kozak
112.
GUp 214/16
SPÓŁDZIELCZA KASA OSZCZĘDNOŚCIOWO KREDYTOWA POLSKA (KRS: 0000032296, NIP: 5262106601, REGON: 010498222)
113.
GUp 222/16
Agnieszka Sołoniuk
114.
GUp 243/16
Bridgehouse Developments (Elbląg) spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie
115.
GUp 273/16
Biernacki Albert
116.
GUp 280/16
Agnieszka Kowalczyk
117.
GUp 296/16
Bronisława Maślanka
118.
GUp 338/16
Radosław Jaśkiewicz
119.
GUp 343/16
Joanna Kościańska
120.
GUp 350/16
Jakub Jakubowski
121.
GUp 360/16
Rogozińska Sylwia
122.
GUp 361/16
Sylwia Pużuk
123.
GUp 364/16
Anna Sielska
124.
GUp 374/16
Robert Lipiec
125.
GUp 392/16
Edyta Lipiec
126.
GUp 418/16
Jarosław Zalewski
127.
GUp 419/16
Adam Wiśniewski
128.
GUp 425/16
Piotr Baran
129.
GUp 429/16
Katarzyna Korczak, Paweł Korczak
130.
GUp 437/16
Grażyna Kościańska
131.
GUp 446/16
Ciepliński Jacek
132.
GUp 454/16
Marek Salamończyk
133.
GUp 471/16
Jan Rodziewicz
134.
GUp 492/16
Marcin Kowalczyk
135.
GUp 494/16
Marzena Kurcińska
136.
GUp 512/16
Danuta Kozak
137.
GUp 514/16
Kuczyńska Jadwiga
138.
GUp 528/16
Joanna Kalwasińska
139.
GUp 544/16
"Materzyńscy" sp. j.
140.
GUp 574/16
Urszula Zawiasa
141.
GUp 586/16
Małgorzata Kryczka
142.
GUp 588/16
Ryszard Adamczewski
143.
GUp 605/16
Beata Dumkiewicz
144.
GUp 606/16
Barbara Turek
145.
GUp 618/16
Anna Agnieszka Kośmider
146.
GUp 620/16
Grzegorz Witkowski
147.
GUp 624/16
Izabela Pałyska
148.
GUp 631/16
Paula Ciechulska
149.
GUp 640/16
Kancelaria Finansowa PBK sp. z o.o.
150.
GUp 662/16
Karol Duda
151.
GUp 663/16
Paulina Duda
152.
GUp 763/16
Katarzyna Nowak
153.
GUp 764/16
Joanna Wirska
154.
GUp 781/16
Wojciech Kolańczyk
155.
GUp 789/16
Małgorzata Szlaużys
156.
GUp 824/16
Aleh Nalivaiko
157.
GUp 834/16
Professional Quality Education Sp. z o.o.
158.
GUp 835/16
Bank Spółdzielczy w Nadarzynie
159.
GUp 837/16
Barbara Poniatowska
160.
GUp 849/16
Hanna Nowak
161.
GUp 854/16
Radosław Romańczuk
162.
GUp 36/17
Renata Gryniewicz
163.
GUp 58/17
Nina Westergaard
164.
GUp 86/17
Beata Maliszewska
165.
GUp 89/17
Adriana Wójcik
166.
GUp 137/17
Łukasz Świątek
167.
GUp 161/17
Marcin Grabowski prowadzący działalność gosdpodarczą pod firma Marcin Grabowski Usługi Finansowe
168.
GUp 328/17
Elżbieta Chlipalska Szulik
169.
GUp 359/17
Jolanta Jezierska
170.
GUp 463/17
Barbara Liwkowicz
171.
GUp 482/17
Leszek Kupis

Informacje zawarte na przedmiotowej stronie www nie zastępują i nie są równoznaczne z obwieszczeniami i ogłoszeniami w rozumieniu przepisów ustawy prawo upadłościowe i naprawcze