Czcionka:

  • Czcionka mała Czcionka duża
  • Kontrast:

    Zmień kontrast

SĄD REJONOWY dla m. st. Warszawy

X Wydział ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych

NUMER
SYGNATURA
UPADŁY
1.
GUp 76/06
CAMCO-MEDIA Sp. z o.o
2.
GUp 46/09
WIATRACZNA sp. z o.o.
3.
GUp 48/09
Remigiusz Łykowski - IMER Remigiusz Łykowski w Warszawie
4.
GUp 43/10
Drimex-Bud S.A. z siedzibą w Warszawie
5.
GUp 65/10
SNN POLIGRAFIA Sp.zo.o
6.
GUp 4/11
EDBUD Spółka Akcyjna w Warszawie
7.
GUp 7/11
EDYTOR spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie
8.
GUp 15/11
Realty 5 Management Sp. z o.o., Realty 5 Management Sp. z o.o. Projekt Developerski 9 Sp. Komandytowo-Akcyjna
9.
GUp 90/11
DT-4 S.A.
10.
GUp 20/12
Nowe Ogrody sp. z o.o.
11.
GUp 37/12
Robert Łagun - prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą P.B Łagun Bau Polska
12.
GUp 43/12
BBPT S.A.(dawniej TRIADA S.A.)
13.
GUp 55/12
FMB Sp.zo.o KRS 0000206909
14.
GUp 60/12
Spółdzielni Kółek Rolniczych w Lesznie [KRS: 0000187050]
15.
GUp 63/12
Barbara Ciesielska "TIGNAR"
16.
GUp 71/12
SPH Development sp. z o.o.
17.
GUp 81/12
Marlena Gościewska
18.
GUp 83/12
Przedsiębiorstwo Budowlane WID-BAS Sp. z o. o. Spółka Komandytowa [KRS: 0000372691]
19.
GUp 87/12
Loyal Chemical Industrial sp. z o.o.
20.
GUp 123/12
Promotors sp. z o.o.
21.
GUp 128/12
"K.T.S. ELPOM" SPÓŁKA AKCYJNA [KRS 0000081011]
22.
GUp 21/13
POLCOURT S.A. w warszawie [KRS: 0000289547]
23.
GUp 32/13
IK Housing Sp. z.o.o.
24.
GUp 59/13
Budget Sp. z.o.o.
25.
GUp 63/13
Grzegorz Mularczyk prowadzący działalność gospodarczą pod nazwa "Tajfun" w Pruszkowie
26.
GUp 71/13
Jerzy Siemiatycki - prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Jerzy Siemiatycki " GEORGE-POL"
27.
GUp 78/13
"LD" SP. Z O. O. (KRS: 0000012405, NIP: 9291674698, REGON: 977909426)
28.
GUp 81/13
IGAMI Sp.z o.o. w Dziekanowie Nowym
29.
GUp 90/13
Halina Majoch prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą H.M. MEBLE H. Majoch
30.
GUp 94/13
Puławska sp. z o.o.
31.
GUp 97/13
Olszak Janusz
32.
GUp 98/13
PROFIT GROUP SP. Z O.O.
33.
GUp 99/13
Sankowski i Syn sp. z o.o. [KRS 0000161599]
34.
GUp 3/14
Prohome sp. z o.o.
35.
GUp 4/14
Adam Trzewik prowadzący działalność gospodarcza pod nazwą "Gronex" Adam Trzewik
36.
GUp 11/14
"Mifam" S.A. w likwidacji z siedzibą w Milanówku
37.
GUp 15/14
Grzegorz Bek
38.
GUp 23/14
Zbyrcok sp. z o.o. w Warszawie [nr KRS: 0000149869]
39.
GUp 37/14
Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego "MAXON" Sp.zo.o (KRS 0000330822)
40.
GUp 42/14
Dominika Szymańska Piotr Szymański
41.
GUp 48/14
Małgorzata Radzikowska-Gajda prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą MARGOT Zakład Dziewiarski Małgorzata Radzikowska-Gajda
42.
GUp 49/14
Agnieszka Pawłowska
43.
GUp 54/14
Szcześniak Sebastian
44.
GUp 57/14
Katarzyna Orlińska prowadząca działalność gospodarczą pod firmą CONCEPT - Katarzyna Orlińska
45.
GUp 59/14
Les jeunes Artistes sp. z o.o.
46.
GUp 69/14
MAK-3 Sp. z o.o.
47.
GUp 74/14
Unicom Sp.zo.o KRS 0000187944
48.
GUp 78/14
Zygmunt Szymaniak, Arkadiusz Szymaniak
49.
GUp 86/14
Wytwórnia Cukierków "L. Pomorski i Syn"
50.
GUp 90/14
Renata Woźniak
51.
GUp 96/14
Orco Project Sp.zo.o KRS nr.0000217014
52.
GUp 110/14
Żak Krzysztof
53.
GUp 111/14
Holding Budowlany MGB S.A. w Warszawie KRS: 0000386338
54.
GUp 117/14
Euroglas PL sp. z o.o. w likwidacji
55.
GUp 118/14
Maciej Szajda prowadzący działalność gospodarczą PHP AGRA BEEF Maciej Roman Szajda (NIP:9511424935; REGON:140784295)
56.
GUp 14/15
DEKA Nieruchomości Sp.zo.o
57.
GUp 36/15
Jędrzej Karasek /IX GU 57/12, IX GUp 18/12/
58.
GUp 42/15
FINANCIAL SUPORT DOMINIKA KOWALCZYK
59.
GUp 51/15
COMPLEX BUD Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie
60.
GUp 52/15
Hotele i Restauracje Villa Park Sp. z o.o.
61.
GUp 54/15
EURO-ZOO Sp. z o.o. z siedzibą w Markach
62.
GUp 56/15
Polskie Konsorcjum Budowlane INWEST S.A
63.
GUp 66/15
Andrzej Krauze prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe z siedzibą w Nowym Dworze Mazowieckim
64.
GUp 68/15
Hurtowania Artykułów Przemysłowych AQUA S.A. z siedzibą w Warszawie
65.
GUp 69/15
Gazomontaż S.A. w Ząbkach
66.
GUp 74/15
Monika Deres prowadząca działalność gospodarczą pod firmą CARGOBUS Monika Deres w Prażmowie
67.
GUp 77/15
Anna Płachta prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "Hortina" w Karczewie
68.
GUp 89/15
Aneta Herod
69.
GUp 91/15
Barbara Piątek
70.
GUp 99/15
Autoforum S.A. w likwidacji z siedzibą w Warszawie
71.
GUp 102/15
Tomasz Piątek
72.
GUp 115/15
Aleksander Stramski
73.
GUp 116/15
DA Invest Sp. z.o.o.
74.
GUp 121/15
Incoll Poland sp. z o.o.
75.
GUp 123/15
Włodzimierz Musz
76.
GUp 124/15
Barbara Kuczyńska
77.
GUp 126/15
Dariusz Czesław Fiuk prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą "Kancelaria Mediacyjno-Negocjacyjna Dariusz Czesław Fiuk"
78.
GUp 130/15
Kobus Sp. z.o.o.
79.
GUp 141/15
Justyna Gorce - Bałut
80.
GUp 142/15
Nicolas Gorce - Bałut
81.
GUp 145/15
Maciej WILEWSKI
82.
GUp 148/15
IMMO- INVEST Sp. z o.o.z siedzibą w Warszawie
83.
GUp 152/15
Mariusz Pych
84.
GUp 156/15
Magdalena WILEWSKA-SZMYT
85.
GUp 159/15
Romuald Kozłowski
86.
GUp 162/15
Borcuch Renata
87.
GUp 165/15
KOBUS S.A.
88.
GUp 166/15
Monika Skulimowska
89.
GUp 167/15
Svetlana Prokopenko
90.
GUp 183/15
Robert Jarzębek
91.
GUp 190/15
Margarita Komarowa-Olszowska (osoba fizyczna nie prowadząca działalności gospodarczej)
92.
GUp 194/15
Krzysztof Dmochewicz prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Folk Krzysztof Dmochewicz
93.
GUp 204/15
Andrzej Tyszko (osoba fizyczna nie prowadząca działalności gospodarczej)
94.
GUp 209/15
Grzegorz Antoszewski
95.
GUp 210/15
Paula Kuchno
96.
GUp 217/15
Jolanta FIUK
97.
GUp 223/15
Anna Markowska
98.
GUp 224/15
Agata Ostrowska
99.
GUp 228/15
Mariusz Pietrzyk (osoba fizyczna nie prowadząca działalności gospodarczej)
100.
GUp 230/15
Alicja Zgadzaj
101.
GUp 232/15
Jarosław Borychowski
102.
GUp 234/15
Małgorzata Żukowska,Paweł Żukowski
103.
GUp 239/15
Irena Głowala
104.
GUp 240/15
Henryk Głowala
105.
GUp 243/15
Beata Kobus prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Paradise Beata Kobus
106.
GUp 245/15
Marcin BRON
107.
GUp 253/15
Roman Ochociński
108.
GUp 258/15
Halina Kumosa (osoba fizyczna nie prowadząca działalności gospodarczej)
109.
GUp 262/15
Artur Bogusław Krynicki-Szymański
110.
GUp 263/15
Karolina Kowalska
111.
GUp 273/15
Minh Tuan Tran prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą „VIETSPORT”
112.
GUp 275/15
Copernic spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie
113.
GUp 282/15
Agnieszka Ćwikła
114.
GUp 302/15
Magdalena Siedlecka
115.
GUp 303/15
Jerzy Jan Siedlecki
116.
GUp 306/15
Małgorzata Wróbel
117.
GUp 310/15
Paweł Żaczek
118.
GUp 319/15
Przedsiębiorstwo Budowlano-Telekomunikacyjne MBT Sp.zo.o
119.
GUp 326/15
Dorota Maria Bernat-Czarnecka (osoba fizyczna nie prowadząca działalności gospodarczej)
120.
GUp 332/15
Q9 Sp.zo.o (KRS 0000276699)
121.
GUp 334/15
Renata Młynarczyk-Wiśniewska Andrzej Młynarczyk
122.
GUp 336/15
Tomasz Thiede
123.
GUp 337/15
Katarzyna Thiede
124.
GUp 340/15
Szymon Piwowarski (osoba fizyczna nie prowadząca działalności gospodarczej)
125.
GUp 341/15
Robert Hutkowski
126.
GUp 342/15
Żaneta Elżbieta Hutkowska
127.
GUp 345/15
Aneta Marta Marciniak
128.
GUp 360/15
Rudnicki Leszek
129.
GUp 361/15
Katarzyna Kowalska
130.
GUp 363/15
Agnieszka Cieplińska
131.
GUp 381/15
Damax sp. z o.o.
132.
GUp 386/15
ATLANTIC S A (KRS: 0000422971, NIP: 5211071293, REGON: 011613524)
133.
GUp 387/15
Marek Urbański, Bożenna Urbańska
134.
GUp 391/15
SOM Sp.zo.o (KRS 0000357850)
135.
GUp 398/15
Anna Kuna, Tomasz Kuna (osoba fizyczna nie prowadząca działalności gospodarczej)
136.
GUp 400/15
Jarosław Godzina
137.
GUp 404/15
Helena Dereńko
138.
GUp 405/15
Katarzyna Karolina Pazio
139.
GUp 410/15
Małgorzata Rudnicka
140.
GUp 413/15
Michał Durakiewicz
141.
GUp 414/15
Agnieszka Durakiewicz
142.
GUp 415/15
Ryszard Wójcicki
143.
GUp 431/15
Maria Wójtowicz
144.
GUp 439/15
Robert Ogrzewalski
145.
GUp 440/15
Aleksandra Ożarowska, Paweł Ożarowski
146.
GUp 447/15
Anna Ewa Rucińska (osoba fizyczna nie prowadząca działalności gospodarczej)
147.
GUp 449/15
Hanna Murawska
148.
GUp 450/15
Teresa Brewińska
149.
GUp 453/15
ZRemode sp. z o.o.
150.
GUp 457/15
Anna Maria Sławek
151.
GUp 462/15
Magdalena Karolina Kowalczyk (osoba fizyczna nie prowadząca działalności gospodarczej)
152.
GUp 474/15
Luiza Kamińska (osoba fizyczna nie prowadząca działalności gospodarczej)
153.
GUp 478/15
Piotr Skipirzepski
154.
GUp 487/15
Remigiusz Kobierski
155.
GUp 488/15
Katarzyna Ukwenya
156.
GUp 489/15
Zakrzewska Anna
157.
GUp 495/15
Tomasz Kubiak
158.
GUp 506/15
Urszula Siekiera
159.
GUp 509/15
Zbigniew Zakrzewski
160.
GUp 511/15
Teresa Zakrzewska
161.
GUp 512/15
Monika Rejman
162.
GUp 513/15
Damian Zakrzewski
163.
GUp 514/15
Anna Zakrzewska
164.
GUp 517/15
Janusz Eugeniusz Dmochowski
165.
GUp 520/15
Tarna Sp. z.o.o.
166.
GUp 521/15
Michał Flis (osoba fizyczna nie prowadząca działalności gospodarczej)
167.
GUp 527/15
Agnieszka Jakoniuk Adam Jakoniuk
168.
GUp 528/15
Beata Miszczuk
169.
GUp 546/15
Adam Jakoniuk
170.
GUp 547/15
Przemysław Więch
171.
GUp 557/15
Paweł Strzeżek
172.
GUp 568/15
Nejman Mirosław
173.
GUp 572/15
T-MAM Sp. z o.o. Sp. k-A
174.
GUp 580/15
Anna Rogowska
175.
GUp 583/15
Daniel Wiaterek
176.
GUp 598/15
"T-MAM" spółka z z ograniczoną odpowiedzialnością I spółka komandytowo-akcyjna w Warszawie
177.
GUp 604/15
Kłucińska Patrycja
178.
GUp 614/15
Maria Nagrodzka
179.
GUp 617/15
Marzena Agnieszka Tomaszewska
180.
GUp 626/15
Aneta Jastrzębowska
181.
GUp 631/15
Krzysztof Chrzczanowicz
182.
GUp 632/15
Henryka Chrzczanowicz
183.
GUp 649/15
Skrzeczyna Renata
184.
GUp 1/16
Okoń Piotr
185.
GUp 4/16
Progres Marbella Sp. z o. o. S. K. A. (KRS 0000384099)
186.
GUp 8/16
Longina Domańska
187.
GUp 12/16
Ewa Duraszyńska
188.
GUp 13/16
Damaro Construction Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie
189.
GUp 16/16
Paweł Szarka (osoba fizyczna nie prowadząca działalności gospodarczej)
190.
GUp 26/16
Jolanta Maria Moczulska
191.
GUp 41/16
Karolina Gałys
192.
GUp 50/16
Jacek Gierej
193.
GUp 62/16
Monika Jarzębska
194.
GUp 72/16
Michał Dobrowolski
195.
GUp 74/16
Dariusz Wenelczyk
196.
GUp 85/16
Mariusz KAFLAK
197.
GUp 92/16
Jacek Żelezik
198.
GUp 102/16
WARSAW PLAZA HOTEL SP Z O O (KRS: 0000267356, NIP: 9512222719, REGON: 141041350)
199.
GUp 116/16
Renata KOT
200.
GUp 124/16
Maciej Jasiński
201.
GUp 130/16
Beata SZLAŻAS
202.
GUp 133/16
Nieruchomości Inwestycje sp. z o.o.
203.
GUp 139/16
Kamila Tuszyńska
204.
GUp 142/16
Anna Pieróg
205.
GUp 144/16
Paweł Balcerzak
206.
GUp 147/16
Paweł Stanisław Bietkowski
207.
GUp 155/16
Grażyna Wróblewska
208.
GUp 157/16
Krzysztof Kostrzewa
209.
GUp 158/16
Izabela Szafrańska
210.
GUp 171/16
Izabela Maria Bieńko
211.
GUp 172/16
Jakub Michał Adamczewski (osoba fizyczna nie prowadząca działalności gospodarczej)
212.
GUp 178/16
Chajdacka Monika
213.
GUp 180/16
Maciej Bartkiewicz
214.
GUp 181/16
Artin - Zespół Koordynacji Inwestycji sp. z o.o. w Piasecznie
215.
GUp 185/16
Hanna Grochulska
216.
GUp 200/16
ASO FIAT Tadeusz Jankowski
217.
GUp 215/16
Marcin Cendrowicz
218.
GUp 222/16
Agnieszka Sołoniuk
219.
GUp 226/16
Panamed Sp. z o.o. z siedzibą w Markach
220.
GUp 229/16
Iwona Andrzejewska
221.
GUp 231/16
Joanna Kozak
222.
GUp 232/16
Katarzyna Krzyżek
223.
GUp 240/16
Mariusz Ignatowicz
224.
GUp 241/16
Magdalena Lipka-Kozanka
225.
GUp 246/16
Katarzyna Serour
226.
GUp 261/16
Piotr Małecki
227.
GUp 263/16
Liliya Harri (osoba fizyczna nie prowadząca działalności gospodarczej)
228.
GUp 266/16
Izabela Faber
229.
GUp 271/16
Beata Łupińska
230.
GUp 273/16
Biernacki Albert
231.
GUp 274/16
Biernacka Elżbieta
232.
GUp 296/16
Bronisława Maślanka
233.
GUp 302/16
Piotr Kostrzewski
234.
GUp 316/16
Ewa Stańczyk
235.
GUp 318/16
Piotr Stańczyk
236.
GUp 328/16
Zdzisław Kowalewski
237.
GUp 344/16
Michał Bogusławski
238.
GUp 345/16
Tomasz Dygała
239.
GUp 347/16
Beata Jańczuk
240.
GUp 354/16
Małgorzata Łacic
241.
GUp 370/16
Katarzyna Adamkiewicz - Całka
242.
GUp 374/16
Robert Lipiec
243.
GUp 381/16
Urszula Prengowska
244.
GUp 388/16
Rafał Gessner
245.
GUp 390/16
Jolanta Mesjasz - Fedak
246.
GUp 397/16
Krzysztof Dziadosz
247.
GUp 413/16
Bogna Szyller
248.
GUp 418/16
Jarosław Zalewski
249.
GUp 420/16
Małgorzata Skłodowska
250.
GUp 429/16
Katarzyna Korczak, Paweł Korczak
251.
GUp 451/16
Magdalena Brochacka proawadząca działąlność gospodarczą pod firmą "4D" Magdalena Brochacka
252.
GUp 474/16
Agnieszka Adamska
253.
GUp 487/16
Justyna Bryk prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Piekarnia Magdalenka Justyna Bryk
254.
GUp 497/16
Tadeusz Wrona
255.
GUp 501/16
Marta Szczudło
256.
GUp 519/16
Rafał Nowocień
257.
GUp 530/16
Hanna Hryniewicz
258.
GUp 540/16
The Vang Dang
259.
GUp 550/16
Stanisław Rabiej
260.
GUp 561/16
Kozak Paweł
261.
GUp 566/16
Barbara Bocheńska
262.
GUp 574/16
Urszula Zawiasa
263.
GUp 595/16
Urszula Morawska
264.
GUp 607/16
Aleksandra Tojnar
265.
GUp 612/16
Hanna Tarka
266.
GUp 614/16
Agnieszka Ambik
267.
GUp 616/16
Daniel Antoniak
268.
GUp 635/16
"Kobus" Sp. z o. o. w Kobyłce
269.
GUp 650/16
Robert Popis
270.
GUp 653/16
Mariola Staszewska
271.
GUp 678/16
Barbara El Janany
272.
GUp 681/16
Anna Szczepańska
273.
GUp 689/16
Grażyna Pawłowska
274.
GUp 693/16
Focus Park Jelenia Góra sp. z o.o.w likwidacji ul. Złota 59 Warszawa
275.
GUp 700/16
Wojciech Bańkowski
276.
GUp 703/16
Redbal Klijnstra
277.
GUp 718/16
Cieślak Jolanta
278.
GUp 722/16
Varitx sp. z o.o.
279.
GUp 733/16
Monika Gessner
280.
GUp 766/16
Katarzyna Karzyńska
281.
GUp 776/16
Marek Stawida
282.
GUp 781/16
Wojciech Kolańczyk
283.
GUp 788/16
GLOB - BUD Sp. z o.o. w Warszawie
284.
GUp 791/16
Iwona Kotuniak-Osuch
285.
GUp 844/16
Celina Elwira Styczeń
286.
GUp 7/17
Mariusz Osiński
287.
GUp 42/17
Michał Dankiewicz
288.
GUp 67/17
Małgorzata Kurc-Targońska
289.
GUp 87/17
Stanisław Kłało
290.
GUp 154/17
Małgorzata Pruszkowska
291.
GUp 201/17
Karolina Szelągowska-Woźniak
292.
GUp 240/17
Kamila Młynarska
293.
GUp 327/17
Teresa Skrochocka
294.
GUp 348/17
Karolina Chyziak

Informacje zawarte na przedmiotowej stronie www nie zastępują i nie są równoznaczne z obwieszczeniami i ogłoszeniami w rozumieniu przepisów ustawy prawo upadłościowe i naprawcze